• Adres

    665 . Sk. No:30/4 Çankaya

  • Eposta

    satis@ankarahosting.com.tr

Sıhhi Tesisat Servis Hizmetleri

Aksaray 7/24 Sıhhi Tesisat Tamirat

Tesisat, kısaca bahsetmek gerekirse bir döşeme işlemidir. İhtiyaç duyulan gerekli malzemeleri uygun yerlere yerleştirilmesine denir. Tesisat, evimizde iş yerlerimize tuvalet tesisatı, banyo tesisatı, mutfak tesisatı, yangın tesisatı ve bu tesisat alanlarında yaşanan problemlerin giderilmesidir. Her ne kadar birer başlık olarak görünsede bütün tesisat hizmetleri ayrı ayrı değerlendirilip Aksaray Tesisat tarafından alanında uzman kişilerce yapılan önemli işlerdir. 

Tesisatçılar Neler Yapabilir ?
Samsun  Tesisat bünyesinde çalışan, tesisatçılar genellikle 25-30 yaş ortalamasına sahip genç ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Tesisatçılar tuvalet tesisatçısı, banyo tesisatçısı, mutfak tesisatçısı yangın tesisatçısı logar tesisatçısı, kanalizasyon tesisatçısı olmak üzere bir çok dalda hizmet veren alanında uzman kişilerle çalışan bir firma olmakla birlikte İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin bütün illerine hizmet veren kurumsal tesisatçı olarak da bilinmektedir... Uzman tesisatçılar sayesinde aşılması ve onarımı zor bir çok tesisat işlemi kolaylıkla ve hızlıca yapılmaktadır. Sizlerde "kendi işimi kendim görürüm" , "bunu bende yaparım" gibi düşüncelerle yola çıktığınız tesisat işlerinde durumu daha kötü bir hale sokup daha fazla zarar görmesini sağlayabilirsiniz. Bu nedenden dolayı uzman tesisatçılar tarafından yapılması gereken işleri sizler yapmaya çalışmayınız..

Tıkanıklıklara nelerin sebep olduğunu bilmeden daha çok ulaşılamaz noktalara götürmeden önce uzman tesisatçılar sayesinde kırmadan tesisat hizmeti alabilirsiniz. Uzman Tesisatçılar sizlerin sahip olmadığı özel ekipmanları sayesinde kırmadan gider açma, kırmadan su kaçağı tespiti gibi bir çok tesisatçı hizmetlerine imza atabilirler.

Aksaray Tesisat, alanında profesyonel tesisatçılar sayesinde tesisat problemlerinize çözüm ortağı olduğu gibi sıfırdan tesisat kurulumu da yapmaktadır. Bütün bu hizmetler makul fiyatlara olup kusursuz bir biçimde yinelenmeyecek şekilde olmaktadır. Aksaray Tesisat geniş müşteri yelpazesi ile sizin önerilerinizle ilerleyen kurumsal bir firmadır....

Su Kaçak Tespiti

Termal kamera ile kırmadan

Su Kaçak Tespiti

Kullanılan cihazlar ile hiç bir şekilde gürültü çıkarılmaz, kırmadan dökmeden su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Robot cihazlarımız ile kirmadan dökmeden

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet,rogar ve kanalizasyon açma gibi arızalarda özel ithal edilmiş robot cihazlarımız ile kırmadan dökmeden açıyoruz.